Kullanım Koşulları

www.cevrevesaglik.com sitesinin ziyaretçileri bu sayfada bulunan kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.
www.cevrevesaglik.com’da yer alan makaleler,  bilgiler, grafik ve fotoğraflar ve diğer tüm bilgiler herhangi bir sağlık koşulu için teşhis, tanı, tedavi veya tıbbi bir tavsiye niteliği taşımamaktadır ve bu amaçlarla kullanılmamalıdır. Sitede bulunan tüm yazılı ve görsel bilgiler bilgilendirme amaçlıdır.
www.cevrevesaglik.com’da yer verilen bir makale, fotoğraf ya da yorum nedeniyle meydana gelecek sağlık sorunlarından, yaşanabilecek her türlü şikayetlerden, oluşabilecek risklerden www.cevrevesaglik.com sorumlu değildir.
www.cevrevesaglik.com’da yer verilen bilgilerin kullanılması, kullanıcı tarafından yorumlanması durumu ve alınacak sonuçlar kullanıcıya aittir.
www.cevrevesaglik.com ‘a giren kullanıcılar, sitede bulunan yazı ve görsellerin tıbbi bir öneri sayılmaması gerektiğini, sitenin  sadece bilgilendirme amaçlı yayınlandığını,  kabul, beyan ve taahhüt eder.
Bir hastalığınız olduğundan şüpheleniyorsanız, hasta olup olmadığınızı ve hastalığınızın ne olduğunu öğrenebilmek için mutlaka bir sağlık kuruluşuna başvurmalı ve uzman doktor önerileri ile tedavi sürecini başlatmalısınız.
www.cevrevesaglik.com’da ziyaretçilerin yazılara yapmış olduğu yorumlar, ekledikleri yazılar ve paylaşmış oldukları her türlü bilgiler bunları ekleyenlerin sorumluluğundadır.
www.cevrevesaglik.com kullanıcılar tarafından oluşturulmuş yorum ve her türlü diğer içeriklerden sorumlu değildir. Bu yorumlardan dolayı oluşabilecek şikayetlerden www.cevrevesaglik.com sorumlu tutulamaz.
Tavsiye olarak bu tür yorumlarda yer alan bilgilere göre hareket etmeden önce bir sağlık uzmanına danışılması gerekir.
www.cevrevesaglik.com’da bilgileri paylaşanlar, paylaştıkları bilgilerin gizli olmadığını ve kamu tarafından bilinmesinde bir sakınca olmadığını kabul etmiş sayılmaktadır.
Diğer kullanıcılar tarafından yorum bölümüne eklenmiş bağlantılara tıklanması nedeniyle oluşabilecek sorunlardan www.cevrevesaglik.com’da sorumlu değildir.
Yukarıda yer alan, www.cevrevesaglik.com kullanım koşullarının siteyi ziyaret etmiş olan tüm kullanıcılar tarafından okunduğu ve kullanım koşullarına uyulacağı kabul edilmektedir.
Lütfen burada yazılmış olan tüm bilgilere dikkat edin ve herhangi bir sağlık sorununda bir doktora ya da en yakın sağlık kuruluşuna gidiniz.